DOLAR 33,0314 0.02%
EURO 36,0385 0%
ALTIN 2.568,50-0,03
BITCOIN 21451766,77%
İstanbul
30°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Robotex Bölge Turnuvası’nda Karabük Bahçeşehir Koleji Rüzgarı!

Robotex Bölge Turnuvası’nda Karabük Bahçeşehir Koleji Rüzgarı!

ABONE OL
Mart 26, 2024 06:43
Robotex Bölge Turnuvası’nda Karabük Bahçeşehir Koleji Rüzgarı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü‘nün yoğun uğraşları sonucunda Safranbolu‘da düzenlenmesi geleneksel hale getirilen ve 2.si Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsünde düzenlenen “Robotex Türkiye Festivali“ne öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

            Karabük Bahçeşehir Koleji Robotik Takımları GREC, WATER GUARDS, GREEN FARM ve BK DRAGONS, yüzlerce katılımcının ve 50 den fazla takımın katıldığı Robotex  Robot Turnuvası’nda rakiplerini geride bırakarak Bölge Şampiyonu oldu.

            Karabük Bahçeşehir Kolejinde düzenlenen Robotex yarışması sadece bir robot yarışması değil dünyanın en büyük robot festivalidir. International  Robot Turnuvası Bölge Şampiyonası’nda Karabük Bahçeşehir Koleji Robotik Takımları GREC, WATER GUARDS, GREEN FARM ve BK DRAGONS , Yeşil Girişimcilik, Mavi Girişimcilik  kategorisinde 3 Takımımız birinci olup 1 takımımızda ikinci olarak büyük bir başarı elde etti. Rakiplerini geride bırakan takımlarımız Antalya’da 20-21 Nisan 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan Ulusal Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı.
 
İşte Şampiyon Takımlar:                                      İşte Şampiyon Takımlar:              

GREC Takımı:                                                            WATER GUARDS Takımı:      

Danışman Öğretmen:                                          Danışman Öğretmen:      
Hakan KARAMAN                                                     Hakan KARAMAN     
           

Emir ELİÜŞÜK                                                         Deniz Mert BERKİ               
Musa YILDIZ                                                          Ada ALPAY                         
Zehra ATMACA                                                      Okyanus KAYA                   
Ahmet AYTEPE                                                       Cihangir YAŞAR                  
Duru Feyza YILMAZ                                               Ayaz YÜCE                         

İşte Şampiyon Takımlar:                                      İşte Şampiyon Takımlar:  

GREEN FARM Takımı                                                BK DRAGONS Takımı:

Danışman Öğretmen:                                          Danışman Öğretmen:

Beste BAŞ                                                                  Öznur DEMİRCİ         

Ela MÜSELLİMOĞLU                                              Dücane Kuzey CANÖZÜ

Elif Asude ÖZKAN                                                  Mete DORUK

Elif BAŞAR                                                              Bülent Efe TAHTACI

                                                                                   Kerem ASLAN

                                                                                   Ata YILDIRIM

Robotex’te şampiyon olan GREC, WATER GUARDS, GREEN FARM ve BK DRAGONS  takımlarımızı başarısından dolayı tebrik eder, Ulusal Türkiye Finallerinde de başarılar dileriz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.